Adak, Akika ve Şükür kurban bağışınızı yoksullara ve ilim talebelerine ulaştırıyoruz. Kesim videolarını cep telefonunuza yolluyoruz. Hemen Bağış Yap. Detaylı Bilgi Al. Afrika platformu/Afrika gönüllüleri  Derneği.
 
Afrika Platformu Olarak, susuzluğun ve yoksulluğun yaşandığı bölgelere ise insani yardım taşımaktadır. İslami eğitimin sıkıntısız şekilde gerçekleşmesi için başta talebeler, onların aileleri ve ihtiyaç sahibi Müslüman kardeşlerimize yardımlar ulaştırılmaktadır. Bu yardımlar, su kuyusu açılması, Ramazan ayında zekat, fitre ve kumanya yardımı, kurban, gıda ve eşya dağıtımı, mescid, külliye benzeri imar faaliyetleri, acil afet yardımı ve sağlık projelerinden oluşmaktadır. İnsanın yaşaması için en temel ihtiyacı olan su ve yiyecek yardımı aksatılmadan ihtiyaç sahibi ülkelere ulaştırılmaktadır.
 
Allah’ın gökten yağmur indirmesi ve yeryüzünün yemyeşil donatılması gibi, biz de bağışçılarımızın destekleriyle açtığımız su kuyularıyla, Afrika ve Güney Asya’daki kardeşlerimizin temiz suya erişmelerine vesile oluyoruz. Su kuyusu projeleriyle su sorununu çözdüğümüz yerlerde İslami eğitim için daha sağlam temeller atıyoruz.