Afrika’da İhtiyacı Olan Çocuklara Su Kuyusu

Dünya üzerinde her birey eşit fırsatlara sahip değildir. Özellikle su gibi temel ihtiyaca sahip olmamak her yaştan bireyin yaşamını zorlandırmaktadır. Sulara ulaşım sağlayamayan Afrika’da bulunan milyonlarca insan günümüzde yaşam zorluğu çekmektedir. Sizlerde ufak meblağlar ile su kuyusu açma imkânını onlara yaşatmak istemez misiniz?

Su tüketimi dakikalar içinde litrelerce sağlanır. Hatta su israfı da günümüzde çok miktarda gerçekleşir. Halbuki ismini bilmediğimiz, varlığından haberdar olmadığımız birçok insan suya hasret olmaktadır. Yaşamlarını idame ettirebilmek için kilometrelerce yol gittikleri de olur. Üstelik birçoğunun kullanmayı bırakın, dokunmayacağı kirlilikte suları kullanmak zorunda kalırlar. Halbuki su kuyusu açma yardımları sayesinde dünya daha yaşanabilir bir hale getirilmeye çalışılır.

Afrika’da ihtiyacı olan çocuklara su kuyusu açma yardımı ile ulaşmak istemez misiniz? Firmamız, yurt dışında ihtiyaç sahibi olan ülke ve vatandaşlara yardım götürmektedir. Afrika’nın belirli bölgelerinde gelişmişliğin düşük olması imkânları çok kısıtlamaktadır. Firma çalışanlarımız su kuyusu açma araçları sayesinde her bir bölgeye kuyu açmayı hedeflemektedir. Yardımlarını, bağış ve fitrelerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak isteyenlere aracı olmaktayız.

Afrika su kuyusu hizmetimiz sizlerin adını iletmek, çocukların yüzünü güldürmek için gerçekleştirdiğimiz bir çalışmamızdır. Dilerseniz tek başınıza dilerseniz toplu olarak açılması hedeflenen kuyulara maddi yardımlarınızı sunabilirsiniz. Gerekli meblağ toplandıktan sonra çalışanlarımız su kuyularını açıyor. Açtıktan sonra görsellerini sizlere ileterek yardımlarınız sonuçta ortaya çıkan mutluluğu sizlere hissettiriyoruz.

 

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı