Afrika'da Kuran dağıtımı yapmak istemez misiniz?

Afrika'da Kuran dağıtımı yapmak istemez misiniz?

İslamiyet yıllardır bilinen, yayılmaya devam eden dünyadaki en çok inananı olan dinlerden birisidir. İslamiyet’in kişilere kattığı birçok güzellik bulunur. Aynı zamanda insanların yapması gerekenler, uyması gereken kurallar vardır. Geçmiş zamanlara ait olayların da öğrenilmesi İslamiyet dininin doğru öğrenilebilmesinin en iyi yolu kuşkusuz Kuran’ı Kerim’i okumaktan geçer. Sizlerde Afrikada Kuran dağıtımı yapmak istemez misiniz?

Afrika kıtası, içinde birçok ülkeyi barındıran çok büyük bir kıta olmaktadır. Günümüzde İslamiyet’e inanan ve ibadetlerini yerine getiren insanları barındırır. Ancak Afrika kıtasındaki çoğu ülkenin yaşadığı büyük zorluklar da mevcuttur. Su ve yemek gibi en temel ihtiyaçlarını bile karşılamakta zorlananlar vardır. İslamiyet’i doğru öğrenmek adına Afrikada Kuran dağıtımı olmadığı müddetçe imkânları daha da zordur. Çünkü temel ihtiyaçları dahi zorla karşılanmaktadır.

İslamiyet’e inanmak ve ibadet etmek kadar bu dini yaymanın sevabı da oldukça büyüktür. Geçmişte dinimizi yaymak için büyük savaşlar yapıldı, insanlar şehit oldu. Günümüzde de basit hareketlerle siz de İslamiyet’i yatmak ve insanların dinimizi doğru öğrenmesi için öncü olabilirsiniz. Kuran’ı Kerim’i insanlara iletmek bunun yollarından birisidir. Tabi bireysel olarak gerçekleştirmek zor olacağından firmamız aracılığı ile Afrikada Kuran dağıtımı sağlayabilirsiniz.

Afrikada Kuran dağıtımı yapmak çok kolaydır. Firmamız her yıl milyonlarca Kuran’ı Kerim dağıtımını sağlar. Böylece Müslüman olan çoğu kardeşimiz hem ibadetini yapabilir hem de dinimizi daha doğru öğrenebilmektedir. Siz de yardımlarınızı iletmek istemez misiniz? Firmamızla irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.