Yapılan Hayırlarla Afrika Kurban Kesimi

Yapılan Hayırlarla Afrika Kurban Kesimi

Afrika kurban kesimi hayırlarla gerçekleştirilmektedir. İnsanların bireysel veyahut toplu bir şekilde gerçekleştirdiği yardımlar Afrika da pek çok çocuğun karnının doymasına yardımcı olmaktadır. Sorunsuz bir şekilde ulaştırdığımız organizasyonlar sayesinde bölge de bulunan ihtiyaç sahipleri bir araya getirilerek kesilen kurbanlar dağıtılmakta ve pek çok kişi sağlıklı beslenebilmektedir.

Afrika’nın şartları sebebiyle dünyaya gelen çocuklar hem susuzluk hem de açlık koşullarıyla uğraşarak hayatta kalmaya çaba göstermektedir. Özellikle ülkemizden yapılan yardımlar ile temiz sağlıklı gıdaya ulaşabildikleri gibi su kuyusu yapımı sayesinde de daha temiz sulara ulaşmaktadırlar. Sizler de dilerseniz iftar sofralarınızı Afrikada ramazan iftar çadırlarına bağışlayabilir, kurban kesim işlemlerinizi Afrika’ya gönderebilir ve pek çok kişinin nasiplenmesine destek olabilirsiniz.

Organizasyon firması olarak uzun yıllardır Afrika halkına gönderilen yardımları organize etmekte ve en ihtiyaç olan bölgelerin tespitini yaparak su kuyularının açılmasına destek olmaktayız. Bunun yanı sıra açlık ile uğraşan binlerce kişinin Afrika kurban kesimi organizasyonlarımız sayesinde beslenebilmesine yardımcı olmaktayız.

Sizler de hayırlarınızı Afrika halkına göndermek orada ki çocukların bir nebzede olsa sevinebilmesine destek olmak isteyenlerdenseniz Afrika kurban kesimi ve diğer projelerimiz için bizlerle irtibata geçerek destekler hakkında bilgi alabilir ve hayırlarınızı gönül rahatlığı ile ulaştırabilirsiniz.