Afrika Çocuklarının Temiz Su İçmesine Katkınız Olsun

Afrika Çocuklarının Temiz Su İçmesine Katkınız Olsun

Afrika su kuyusu yardımları en çok bölge içerisinde yaşamaya çalışan çocukların yüzünü gülümsetmektedir. Bu çocuklar bir yudum su içebilmek için bile oldukça uzak yollara gitmekte ve tamamen çamurla kaplı suları tüketerek hayatta kalmaya çalışmaktadırlar. Bu bölge insanının özellikle en büyük destekçilerinden biri olan ülkemiz, hayırseverleri sayesinde Afrika halkına umut olmakta ve bizlerden gelecek yardımlarla hayata tutunmaya çalışmaktalardır.

Kardeşlerimiz olarak tabir ettiğimiz Afrika halkına ve çocuklarına yiyecek, içecek ve giyecek yardımlarını uzun yıllardır kurum olarak gerçekleştirmekte ve bölge içerisinde araştırmalar yaparak ihtiyaç sahibi alanlar belirlenmektedir. Hangi bölgenin en çok neye ihtiyaç duyduğu hızlı bir şekilde araştırılarak sizlerden gelen yardımların bekletilmeden bölgenin bir ihtiyacına yardımcı olması sağlanmaktadır. Sizler de yardımsever olarak dilerseniz su kuyuları açtırabilir dilerseniz yemek programları düzenleyebilir ya da diğer yardımlarımızdan herhangi birisini gerçekleştirebilirsiniz.

Afrika su kuyusu yapımı için yardımlarınız ya da diğer tüm yardımlarınız için kurumumuz aracılıyla hayırlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bölgeye bizler sizler adına giderek tüm yardımların yerine ulaştığına dair görüntüler çekerek sizlere yönlendirmekteyiz. Siz de Afrika su kuyusu ve yemek organizasyonları için detaylı bilgi almak istiyor iseniz hemen kurumumuzla iletişime geçerek merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını yetkili personellerimizden alabilirsiniz.