Afrika’da Adak Kurban, Afrika’ya Adaklarınızı Bağışlayın

Afrika’da Adak Kurban, Afrika’ya Adaklarınızı Bağışlayın

Afrika’da adak kurban bağışları yapmakta olan firmamız ülkemizde bulunan pek çok insanın uygun fiyatlar eşliğinde adaklarını Afrika’ya bağışlayabilmelerine destek olmaktadır. Uzun zamandır bölge halkına çeşitli yardımları ulaştıran organizasyon kurumumuz bölgede ki çocukların et yiyebilmelerine yardımcı olmakta aynı zamanda tüm yardımların görüntüsü çekilerek hayrın yerine ulaştığı ispat edilmektedir.

Sizler de adaklarınızı nereye bağışlayacağınızdan emin değilseniz Afrika’da açlık koşullarıyla savaşan binlerce çocuğa bağışlayarak birkaç öğünü güzel yemekler yiyerek geçirebilmelerine destek olabilirsiniz. Aynı zamanda organizasyon kurumumuz bölgeye ramazan ayında Afrika’da ramazan iftar çadırları kurarak otuz gün boyunca bölge halkının karnının doymasına destek olmaktadır. Ülkemizden gelen destekler ile kurumumuz organizasyon gerçekleştirerek yemekler pişirilerek toplu sofralar kurmaktadır.

Bunun yanı sıra bölgenin en büyük sorunu bildiğiniz üzere susuzluktur. Temiz suya ulaşan sayısı oldukça düşüktür. Kurum olarak Afrika’da çeşme yaptırmak isteyen insanlara da aracı olarak onlar yerine bölgeyi ayarlamakta ve çeşmenin tüm yapım aşamasını takip ederek bölge halkının temiz suya ulaşabilmesine destek olmaktayız. Afrika kurban kesimi etkinliklerimiz ile de yıl içerisinde yapılan yardımlarla da insanların sağlıklı gıda tüketebilmelerine aracı olmaktayız.

Bölgeye su kuyusu yapımı nasıl gerçekleşiyor ya da Afrika’da adak kurban etkinliğinin detayları için hemen bizlerle irtibata geçerek merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını alabilir ve bölgeye hızlı bir şekilde hayırların ulaşmasına destek olabilirsiniz.