Su Kuyusu Yapımı Yüzlerce Çocuğun Sağlığını Kurtarıyor

Su Kuyusu Yapımı Yüzlerce Çocuğun Sağlığını Kurtarıyor

Su kuyusu yapımı Afrika’da yaşayan binlerce insanın sağlığının kurtulmasına biraz daha iyi koşullarda kolay bir şekilde suya ulaşabilmelerine destek olmaktadır. Bu işlem sayesinde bölgede çamurlu su tüketen insanların temiz ve daha sağlıklı sular ile yaşamını sürdürmesine sizin yardımlarınız ile aracı olmaktayız. Bölgenin tüm coğrafi yapısına hâkim olan kurumumuz hangi bölgelerin nelere ihtiyacı olduğunu bilmekte yardımları sırası ile bölgelere ulaştırmaktadır.

Sizler Afrika’da çeşme açtırmak için bizlere başvuruda bulunarak bağışınızı toplu ya da bireysel olarak gerçekleştirdikten sonra bizler tüm işlemleri sizler adına yürütmekte ve bu işlemlerin görüntüsünü de sizlere ulaştırmaktayız. Bu sayede sizler nereye yardım yaptığınızı görmekte çeşmeye kimin adını vermek istiyorsanız da onun adının yazıldığını görmektesiniz.

Su kuyusu yapımı ile bölgede yaşayan binlerce çocuğu çamurlu su içmekten kurtararak onlara daha sağlıklı bir yaşam sürebilme şansını sağlamaktasınız. Çocukların sağlığını korurken hayır yapmanın da manevi duygusunu hissederek mutlu olabilirsiniz.

Eğer sizler de Afrika halkının zor şartlar altında yaşam mücadelesi vermesine üzülüyorsanız ve adaklarınızla ya da su kuyusu yapımı için vereceğiniz yardımlarla destek olmak istiyorsanız web sitemizde bulunan irtibat numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilir hem yardım detaylarımızı öğrenebilir hem de daha önce bölgeye gerçekleştirilen yardımların görüntüsünü talep edebilirsiniz. Böylece gönül rahatlığı ile kurumumuzla iş birliği gerçekleştirebilirsiniz.