Su Kuyusu Yapımı İle Çocukları Mutlu Edin

Su Kuyusu Yapımı İle Çocukları Mutlu Edin

Su kuyusu yapımı sayesinde Afrika’da yaşayan pek çok çocuk mutlu olmaktadır. Hem temiz su içebilme şansına kavuşan bu çocuklar aynı zamanda arada adak ve Afrika kurban kesimi projelerimiz ile sağlıklı gıdaya ulaşarak karınlarını doyurmaktadır. Bunların yanı sıra bölge halkının çocuklarına çikolata ve bisküvi benzeri ürünlerinde ulaştırılmasına destek olan kurumumuz gönül rahatlığı ile yardımlarınızı verebilmenize imkân sunmaktadır.

Bölgeyi çok iyi bilen organizasyondan sorumlu personellerimiz uzun süredir Afrika’da olduklarından dolayı bölgelerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde bilmektedir. Bölgelere göre yardım dağıtımını gerçekleştiren personellerimiz her yardımdan sonra görüntü ulaştırarak sizlerin bağışlarının nerelere ulaştığını göstermektedir.

Su kuyusu yapımı için web sitemizde pek çok görsel ve bilgi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra yapmış olduğumuz organizasyonların videolarını da seyredebilme şansınız bulunmaktadır. Ayrıca bizlerle görüşme sağlayarak ya da kurumumuzu ziyaret ederek bölge hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Yardımları nasıl topluyoruz, ne şekilde Afrika’ya ulaştırıyoruz ve ulaşan bu yardımları kimler karşılıyor orada nasıl bir organizasyon yapılıyor tüm bilgileri bizlerden temin edebilirsiniz.

Unutmayın ki orada yaşayan insanlar bizlerin yardımları ile sağlıklarını bir nebze koruyabilmektedir. Sizler ve sizin gibi hayırseverler ile Afrika'da su kuyusu yapımı gerçekleştirerek, Afrika halkı çamurlu su içmekten kurtulmakta ve adak, kurban, iftar organizasyonları ile yıl içerisinde belirli zamanlarda güzel beslenebilmektedirler. Yapmış olduğunuz bir hayır binlerce çocuğun gönlüne tohum saçmakta ve yüzlerinin gülmesine neden olmaktadır.