Afrika’da Adak Kurban Kestirin

Afrika’da Adak Kurban Kestirin

Afrika’da adak kurban kesimi var mı soruları tarafımıza çok ulaştırılmaktadır. Yılın her zamanında bölgede bulunan halka kurumumuz aracılığıyla hayırseverlerin yardımlarını ulaştırmakta ve bölge halkının bir nebzede olsa gülebilmesine mutlu olabilmesine yardımcı olmaktayız. Sizlerden gelen yardımlar sayesinde bölgede sağlıklı bir besin insanlarla buluşturulurken aynı zamanda Afrika su kuyusu projelerimiz sayesinde de bölge halkının suya daha kolay ve temiz bir şekilde ulaşmasına yardımcı olmaktayız.

Bunun yanı sıra hayırseverlerimizin yıl içerisinde gerçekleştirdiği Afrika’da adak kurban kesimleri sayesinde çocukların yüzü neşe ile dolmakta ve bir öğünde olsa karınlarını tam manasıyla doyurabilmekteler. Bildiğiniz üzere Afrika’da açlık hat safhada olduğundan dolayı yılda binlerce insan bu sebepten dolayı canını kaybetmektedir. Ülkemizden gelen yardımlar sayesinde bölgeye umut olmakta ve yaşama tutunabilecekleri fırsatlar sunulmaktadır.

Bu yardımları kurumumuz hayırseverlerin bağışları ile karşılamaktadır. Uzun yıllardır bölgede kurumumuzun keşifler yapması ve yardım organizasyonları düzenlemesi bölge halkındaki eksiklikleri daha kolay gözlemleyerek giderebilmemize fırsat vermektedir. Yapmış olduğumuz keşifler ve organizasyonlar sayesinde hangi bölgelerin gerçekten ihtiyaç sahibi olduğu tarafımızca bilindiğinden dolayı yapılan yardımlar tam da dilediğiniz gibi doğru bölgelere ulaştırılmaktadır.

Tüm bu yardım organizasyonlarında tarafınıza videolar ve fotoğraf gönderilerek bölgede olan durumu ve çocukların gülen yüzlerini görmenize imkân sunulmaktadır. Sizler de Afrika’da adak kurban kestirmek isteyenlerdenseniz ya da bir kuruma adağınızı bağışlamak isteyenlerdenseniz web sitemizde bulunan irtibat numaralarımız üzerinden kolaylıkla bizlere ulaşabilirsiniz.