Afrika’da Çeşme Açtırmaya Ne Dersiniz

Afrika’da Çeşme Açtırmaya Ne Dersiniz

Afrika’da çeşme açtırmak isteyen insanları bir araya getirerek bölgede su kuyusu bulunmayan yerlere hemen kazı çalışmaları başlatmakta ve en uygun olacak şekilde kuyu işlemlerinin yapılabilmesine imkân sunmaktayız. Uzun yıllardır bölgede bağışların yerine ulaşmasına imkân sunan kurumumuz aynı zamanda hangi bölgenin neye daha çok ihtiyaç duyduğunu ve hangi bölgeye ne yardımları yapmamız gerektiğini net görmemize destek olmuştur.

Bu sebepten dolayı hayırseverlerden gelen yardımları düzenli bir şekilde Afrika bölgesine ulaştırmakta ve ihtiyaç sahibi bölgeler arasında su kuyusu ya da adak kurban etlerini paylaştırmaktayız. Sizlerden gelen toplu yardımlar sayesinde bölgede pek çok çocuk yaşama yeniden tutunmakta ve açlık gibi durumlardan ölmesi engellenmektedir.

Afrika bölgesinde maalesef ki temiz su bulmak oldukça zordur. Aynı zamanda insanlar bizim temiz su değil dediğimiz suya kilometrelerce yürüyerek bu sulara ulaşmaktadır. Bizler de hayırseverler sayesinde su kuyularını bölge bölge oluşturarak insanların hem temiz suya ulaşabilmesine hem de daha kolay bir şekilde suya ulaşabilmelerine imkân sunmaktayız.

Afrika’da çeşme açtırmak isteyen hayırseverlerimiz bir çeşme bedelini tamamen üstlenerek isim verme haklarına sahip oldukları gibi aynı zamanda minik yardımlar eşliğinde birçok hayırseverle birlikte bir çeşmenin yapımına yardımcı olabilmektedir.  Afrika’da çeşme açtırmak ya da su kuyusu yapımı hakkında bilgi alarak bu hayırlara dâhil olmak isteyenlerdenseniz hemen bizlere ulaşarak bir çocuğun gülümsemesini sağlayabilirsiniz.