Su Kuyusu Yapımı İle Çocuklara Temiz Su Ulaştırın

Su Kuyusu Yapımı İle Çocuklara Temiz Su Ulaştırın

Su kuyusu yapımı Afrika bölgesinde başta çocuklar olmak üzere pek çok kişinin temiz su içebilmesine destek olmaktadır. Özellikle çeşme yapımı aşamasında çocuklar mutlu olmakta ve videolar çekilerek bu kayıtlar sizlere ulaştırılmaktadır. Siz de bir çocuğun gülümsemesine ve hayatta kalabilmesine destek olmak isteyenlerdenseniz hayırlarınızı bizler aracılığıyla bölgeye kolay ulaştırabilirsiniz.

Uzun yıllardır bölgede hizmet sağlayan kurumumuz bölgeyi en iyi tanıyan ekiplere sahiptir. Bu sayede yapılan yardımlar tam manasıyla ihtiyaç sahibi insanlara ulaştırılmaktadır. Su sıkıntısı olan bölgeye su kuyusu yapımı gerçekleştirdiğimiz gibi sizin yapmış olduğunuz bağışlar ya da adaklar sayesinde de bölge halkının daha sağlıklı beslenebilmesine destek olmaktayız. Kurum olarak Afrika bölgesinde; su kuyusu yapımı, Afrika’da adak kurban kesimi, kuran-ı kerim dağıtımı, kıyafet tatlı organizasyonları ve iftar organizasyonları düzenlemekteyiz.

Yapılan bu yardımlar bölgede bulunan yüzlerce çocuğun gülümsemesine yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra dengeli beslenebilmelerine imkân sunan bu yardımlar su kuyusu yapımı sayesinde de sağlıklı temiz bir suyu içebilmelerine imkân sunmaktadır.

Siz de su kuyusu yapımı gerçekleştirmek Afrika’da çeşme açtırmak gibi isteklere sahip bir hayırseverseniz kurumumuzla web sitemizde bulunan irtibat numaralarımız üzerinden iletişime geçebilir bu işlemler hakkında detaylı bilgi sahibi olarak yardımlarınızın düzenli bir şekilde bölgeye ulaşmasına imkân sunabilirsiniz.