Afrika’da Ramazan İftar Yemekleri

Afrika’da Ramazan İftar Yemekleri

Afrika’da ramazan iftar yemekleri de düzenleyen kurumumuz pek çok hayırseverin yönlendirdiği nakdi yardımlar ile bölgede toplu iftar yemekleri vermekte ve 30 gün boyunca Afrika halkının düzenli beslenebilmesine yardımcı olmaktadır. Hemen her hayırsever özellikle ramazan ayında vereceği iftarlar yerine Afrika halkına bu yardımları ulaştırmakta ve gerçekten ihtiyaç sahibi olan kesimlerin karınlarının doymasına destek olmaktadır.

Afrika kurban kesimi ve Afrika’da ramazan iftar yemekleri özellikle bu halkın gerçekten sağlıkla beslenebildiği nadir zamanlar arasında yer almaktadır. Bu durumda tamamen hayırseverlerin bağışları doğrultusunda gerçekleşmekte ve yardımlarınız gerçekten ihtiyaç sahiplerine ulaştırılarak bizzat sizlere video yöntemi ile gösterilmektedir.

Siz ve sizin gibi hayırseverlerin yıl içerisinde yapacağı çeşitli yardımlar bu bölge halkının özellikle çocuklarının hayatta kalabilmesine destek olmaktadır. Oldukça sefalet içerisinde aç kalan bu çocuklar yıl içerisinde pek çok kez ölümle sonuçlanan durumlara dönüşmektedir. Afrika çocukları ölmesin hayırseverler sayesinde yaşasın fikri ile yola çıktığımız günden bu yana birçok çocuğun hayatta kalabilmesine ön ayak olmuş durumdayız.

Sizler de Afrika’da ramazan iftar yemeği vermek veyahut kurbanlarınızı bağışlamak isteyenlerden iseniz ya da bisküvi, çikolata gibi yardımları bölgeye ulaştırmak isteyenlerden iseniz hemen kurumumuzla irtibata geçerek tüm süreçler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz bölgelere açılan su kuyularına pay sahibi olabileceğiniz gibi bizzat kendi adınıza da su kuyusu yaptırma şansınız bulunmaktadır.