Afrika’da Ramazanda İftar Sofraları Verebilirsiniz

Afrika’da Ramazanda İftar Sofraları Verebilirsiniz

Afrika’da ramazan iftar sofralarını kurumumuz aracılığıyla verebilir orada yaşayan insanların ramazan ayında sofralarını şenlendirebilirsiniz. Açlık ve yokluk ile savaş veren Afrika halkı dünyanın dört bir yanından gelen özellikle de ülkemizden gelen yardımlar sayesinde sağlıklı bir hayat yaşamaya çalışmaktadır. Yıl içerisinde bölgeye ulaştırdığımız yardımların yanı sıra özellikle ramazan aylarında ayrı ayrı organizasyonlar düzenleyerek orada ki insanların da iftarlarını sağlıklı yiyecekler ile açabilmelerine imkân sunmaktayız.

Afrika’da ramazan iftar sofraları için kurumumuzla irtibata geçerek bu bölgede yaşam savaşı veren insanlara sağlıklı gıdaları tüketmeleri için yardımlarınızı ulaştırabilirsiniz. Çocuk, genç ve yaşlı birçok insan yıl içerisinde açlık sebebiyle hayatını kaybetmektedir. Ancak ülkemizden gelen yardımlar ile bu oranları azaltabilmek için ve bölgede yaşayan insanların sağlıklı gıdalar ile beslenebilmeleri için bizler de yardımlarınızı bölgeye düzenli olarak ulaştırmakta ve Afrika halkına umut olmaktayız.

Afrika bölgesinin pek çok yerinde sefalet hat safhada olsa da bazı bölgelerin durumu oldukça kötü. Bizler de uzun zamandır bölgede bulunan personellerimiz ile bölgenin analizini yaparak ihtiyaç sahibi bölgelere öncelik tanıyarak ülkemizden gelen yardımları ulaştırmaktayız. Afrika’da ramazan iftar sofraları hakkında detaylı bilgi almak ve bu yardımları nasıl ulaştırdığımız hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçerek tüm sorularınızın cevaplarını alabilir ve hayırlarınızı güvenle yapabilirsiniz.