Afrika Su Kuyusu Birçok Kişinin Hayatını Kurtarıyor

Afrika Su Kuyusu Birçok Kişinin Hayatını Kurtarıyor

Afrika su kuyusu yapımı bölgede bulunan başta çocuklarının olmak üzere gençlerin ve yaşlıların temiz ve daha ulaşılabilir sulara erişebilmelerine imkân sunulmaktadır. Çeşme ya da kuyusu bulunmayan ya da çok uzak olan bölgelerde insanlar uzun yollardan geçerek kirli sulara erişmekte ve o suları tüketmektedirler. Ancak ülkemizden ve tüm dünyadan yapılan yardımlar sayesinde bu kirli suların tüketilmesi önlenerek bölgede yaşayanların daha sağlıklı suya ulaşmasına destek olmaktayız.

Afrika su kuyusu işlemleri sizin bağışlarınızla yapıldığı zaman çeşmeye istediğiniz ismi yazdırabilme ve ardından dualarını okutabilme imkânınız bulunmaktadır. Ancak dilerseniz minik yardımlar gerçekleştirerek sizin gibi hayırseverlerle ortak bir çeşme yaptırarak çocukların gözlerinde ki ışıltıyı kolaylıkla görebilirsiniz. Türkiye’den gelen pek çok yardım bölge halkının umutlarını yükselttiği gibi çocukların çeşme başında mutluluktan oyunlar oynadığını da görebilme imkânınız bulunmaktadır.

Yapmış olduğunuz bağışlarla tüm organizasyonu yöneten kurumumuz her bölgenin ihtiyaçlarını gelen bağışlar üzerinden düzenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Siz sadece bağışınızı kuruma yaparak bölgenin tüm işlemlerini gönül rahatlığı ile bizlere devredebilirsiniz. Afrikada iftar vermek istenirse bunun resmi, su kuyusu yapımı gerçekleştiriliyorsa da bunların videoları sizlere ulaştırılmaktadır.

Siz de tüm yardımlarınız için ve Afrika su kuyusu açtırmak için araştırmalar yapıyor ve sorularınıza cevap almak istiyorsanız web sitemizde bulunan irtibat numaralarımız üzerinden kolaylıkla bizlere ulaşabilir ve tüm sorularınızın cevaplarını kolaylıkla alabilirsiniz.